Teslimat Koşulları

 HANGİ KARGO İLE GÖNDERİM YAPIYORSUNUZ?

Yurtiçi Teslimlerde: PTT KARGO

Satıcıya Nasıl Ulaşabilirim

Ürün hakkında satıcıdan bilgi almak veya ürünle ilgili tercihinizi iletmek istiyorsanız, İletişim sayfasından bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Kargo Firmalarının Gönderi Alanı

Kargo firmasının teslimat alanı kapsamında olması şartıyla siparişleriniz Türkiye sınırları içerisinde dilediğiniz adrese ulaştırılır.

Yurtdışında teslimat bölgesinde bulunan tüm adres ve ülkelere teslimat yapılır. Teslimat adresini listeden seçiniz.

Teslimat Süreleri

- Siparişinizin hazırlanması

Siparişleriniz alındıktan sonra size uygun kargo gönderim günümüz olan Pazartesi günü kargolanacaktır. Aynı sipariş içerisinde kargoya teslim süresi daha uzun olan bir ürün varsa, siparişinizdeki ürünlerin tamamı hazırlandıktan sonra, tek seferde kargoya verilir. Siparişleriniz kargo firmasına teslim edildikleri tarihten itibaren; yurtiçi için 1 ile 3 iş günü içinde, yurt dışı için bir hafta iş günü içinde elinize ulaşacaktır.

Siparişleriniz kargoya verildikten sonra bir e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Belirtilen süre içerisinde elinizde olmazsa bizimle ve ya kargo şirketi ile görüşebilirsiniz.

- Siparişinizin Takibi

Siparişinizin kargoya verildiğine dair size gönderirken e-postadan 24 saat sonra  kargo şirketinin müşteri Hizmetleri menüsü altındaki Siparişlerim bölümünden gönderinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

- Kargo Firmasının Teslimat Anında Size Ulaşamadığı Durumda

Kargo firması siparişinizde belirttiğiniz teslimat adresinize 1 kez uğrayacak,  uğrama sonucunda teslimatı yapacak kimseyi bulamaması durumunda, Kargo tarafından ürün siparişi veren müşteriye otomatik bilgilendirme için SMS gönderilir.  Bu durumda Müşterinin ürününü,  Kargo Şubesinden alması gerekir.

- Kargo Ücretleri

Gönderilerin yapılacağı il- ilçe bilgisinin kargo ücretine etkisi vardır.

Seçeneklerden göndereceğiniz ülkeyi seçmeniz durumunda ödeyeceğiniz toplam ücreti görebileceksiniz.

Tüm ücretlendirme ve gönderim ücretleri tek gönderim ve ürün üzerinden hesaplanır. Bir gönderiden birden fazla film alabilirsiniz.